אודיטוריום אוסישקין חדר אירועי תוכן אורנים 1 אורנים 2 אורנים 3
10:30
11:00
כיצד הקהילה עיצבה אותי?
אלה ברוך
11:00 - 12:00
קוספליי בחלוף הזמן
עומרי גולד, נמרוד גולד, יעל גלר
11:00 - 12:00
החתולים בתרבות היפנית
עדן קליימן
11:00 - 12:00
תחרות שירה
11:00 - 12:00
11:30
12:00
המדריך לקוספלייר המתחיל
ענן גיבסון
12:00 - 13:00
טריוויה 2015
12:00 - 13:00
12:30
13:00
סקיטים ושאר ירקות
ביאטריס ריטנבאנד
13:00 - 14:00
אנימה או לא?
אלה בן יעקב
13:00 - 14:00
13:30
14:00
לאב לייב: אז מה הסיפור
שרון טורנר
14:00 - 15:00
חומרים טרמופלסטיים 101
קרן לין
14:00 - 15:00
14:30
15:00
עיצוב דמויות בטוקוסאטסו
ליעד בר שלטון
15:00 - 16:00
היכרות עם המטבח היפני
שרית אגב
15:00 - 16:00
15:30
16:00
16:30
17:00
המנגה של התלמוד
אביה אמיר
17:00 - 18:00
17:30
18:00
סמוראי - אגדה או אמת?
דניאל דין ארן
18:00 - 19:00
18:30
19:00
אל עולם המנגה המחתרתית
דני פייגלמן
19:00 - 20:00
על Plamo ו-Gunpla
עומר אמסלם ועומרי חפר
19:00 - 20:00
סדנת קנדמה
אבירם לוגסי ודויד וידסלבסקי
19:00 - 20:00
19:30
20:00
20:30

אודיטוריום אוסישקין

חדר אירועי תוכן

אורנים 1

אורנים 2

אורנים 3

אודיטוריום אוסישקין חדר אירועי תוכן אורנים 1 אורנים 2 אורנים 3
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30

אודיטוריום אוסישקין

אודיטוריום אוסישקין חדר אירועי תוכן אורנים 1 אורנים 2 אורנים 3
10:30
11:00
תחרות שירה
11:00 - 12:00
11:30
12:00
טריוויה 2015
12:00 - 13:00
12:30
13:00
אנימה או לא?
אלה בן יעקב
13:00 - 14:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30

אודיטוריום אוסישקין

אורנים 3

אודיטוריום אוסישקין חדר אירועי תוכן אורנים 1 אורנים 2 אורנים 3
14:00
14:30
15:00
15:30
אודיטוריום אוסישקין חדר אירועי תוכן אורנים 1 אורנים 2 אורנים 3
11:00
קוספליי בחלוף הזמן
עומרי גולד, נמרוד גולד, יעל גלר
11:00 - 12:00
החתולים בתרבות היפנית
עדן קליימן
11:00 - 12:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
חומרים טרמופלסטיים 101
קרן לין
14:00 - 15:00
14:30
15:00
עיצוב דמויות בטוקוסאטסו
ליעד בר שלטון
15:00 - 16:00
היכרות עם המטבח היפני
שרית אגב
15:00 - 16:00
15:30
16:00
16:30
17:00
המנגה של התלמוד
אביה אמיר
17:00 - 18:00
17:30
18:00
סמוראי - אגדה או אמת?
דניאל דין ארן
18:00 - 19:00
18:30
19:00
אל עולם המנגה המחתרתית
דני פייגלמן
19:00 - 20:00
על Plamo ו-Gunpla
עומר אמסלם ועומרי חפר
19:00 - 20:00
19:30
אודיטוריום אוסישקין חדר אירועי תוכן אורנים 1 אורנים 2 אורנים 3
13:00
סקיטים ושאר ירקות
ביאטריס ריטנבאנד
13:00 - 14:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
סדנת קנדמה
אבירם לוגסי ודויד וידסלבסקי
19:00 - 20:00
19:30
אודיטוריום אוסישקין חדר אירועי תוכן אורנים 1 אורנים 2 אורנים 3
11:00
כיצד הקהילה עיצבה אותי?
אלה ברוך
11:00 - 12:00
11:30
12:00
המדריך לקוספלייר המתחיל
ענן גיבסון
12:00 - 13:00
12:30
13:00
13:30
14:00
לאב לייב: אז מה הסיפור
שרון טורנר
14:00 - 15:00
14:30
15:00
15:30